Заходи по наповненню місцевих бюджетів Олешківського району

c_100_100_16777215_00___images_thumb-zoom-468x350-91d4.jpgДля поліпшення ситуації з виконання місцевих бюджетів у 2017 році Розпорядженням районної державної адміністрації від 14.02.2017 р. №83 затверджено Заходи щодо наповнення місцевих бюджетів району та економного і раціонального використання бюджетних коштів.

На сьогоднішній день в ході проведеної роботи досягнуто певних позитивних результатів, збільшилися надходження за рахунок:
- детінізації трудових відносин та легалізації найманої праці, додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб склали - 377,3 тис. грн. (залучено до державної реєстрації 326 громадян та виявлено 458 найманих працівників);
- доведення розміру заробітної плати не менше законодавчо встановленого рівня (мінімальної заробітної плати). З початку року проведено 8 засідань комісії по наповненню місцевих бюджетів та пенсійного фонду України, заслухано 45 підприємств на яких рівень заробітної плати доведено до законодавчо встановленого рівня.
- приведення ставки орендної плати у відповідність до вимог Податкового кодексу України, тобто не менше 3% ( укладено 16 нових договорів оренди землі, в тому числі по 3 земельним ділянкам від проведення торгів у формі аукціону в сумі – 532,3 тис. грн., та переглянуто 21 діючих договорів, додаткові надходження по платі за землю складуть – 2561,0 тис. грн.)
Питання наповнення місцевих бюджетів Олешківського району та залучення додаткових резервів знаходиться на постійному контролі.

Фінансове управління Олешківської районної державної адміністрації