Життя без наркотиків

c_100_100_16777215_00___images_23379362_1975937059397606_427720138_o.jpgСпеціалістами Олешківського районного центру соціальних служб для сім дітей та молоді (далі – Центр) на базі Олешківського професійного ліцею проведено тренінгове заняття на тему « Я за щасливе майбутнє без наркотиків».

Метою заходу стала необхідність ознайомити підлітків з проблемою наркоманії, на конкретних прикладах показати, до яких згубних наслідків може призвести вживання наркотиків, пропагувати серед підлітків здоровий спосіб життя, сформувати активну антинаркотичну громадянську позицію.

Наркоманія – страшна хвороба сучасного світу. Серед наркоманів висока смертність від вживання наркотиків, крім того, наркоманія важко виліковна. Наша молодь зараз сучасна, крокує в ногу з часом. Їм хочеться спробувати «ВСЕ»! Але головне, щоб у всьому цьому не знайшлося місця наркотикам.

Більшість опитаних учнів та студентів, повідомили, що вони легко можуть дістати наркотики на дискотеці, у барі, на вулиці у торговців наркотиками. Таким чином, вживання наркотиків достатньо широко доступний і поширений серед різних верств населення і особливо – молоді.Спеціалісти Центру зосередили свою увагу на шкідливостінаркотиків, вживання наркотиків – не безгрішне заняття, що можна кинути без зусиль. Це дійсно чума, і тим більш небезпечна, що багато-хто не приймає її всерйоз.

По закінченню тренінгу учасники зробили для себе певні висновки, встановили для себе табу щодо вживання наркотиків.

У ході заходу брало участь 15 осіб. Розповсюджено відповідну кількість інформаційних буклетів.