Учасникам АТО та їх родинам

c_100_100_16777215_00___images_07_11_17_2.jpgДепутати Олешківської районної ради підтримали ініціативу районної державної адміністрації щодо компенсації навчання за контрактом учасникам бойових дій та членам їх сімей (дітям). Згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 26.09.2017 року № 576 «Про проект змін до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 роки» внесено доповнення до програми, згідно якого було виділено 50 тис грн.  для  компенсації навчання за контрактом учасникам бойових дій та членам їх сімей (дітям).

Цільова підтримка надається у вигляді часткової компенсації оплати за рахунок коштів районного бюджету у разі зарахування вступників на навчання до державних або комунальних професійно-технічних, вищих навчальних закладів на території України на відповідний навчальний рік у сумі 5,0 тис.грн. на одного студента, який навчається на контрактній основі.

Для оформлення вищезазначеної компенсації запрошуємо звернутись до управління соціального захисту населення (кабінет №12) з наступними документами:

1) для осіб визнаних учасниками бойових дій відповідно до частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту:

2) для дітей  для осіб визнаних учасниками бойових дій відповідно до частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту:

- копія паспорта;

- копія ідентифікаційного коду;

- копія посвідчення учасника бойових дій;

- копія контракту на навчання;

- реквізити банку.

- копія паспорта;

- копія ідентифікаційного коду;

- копія посвідчення учасника бойових дій (батька або матері);

- копія контракту на навчання;

- реквізити банку;

- свідоцтво про народження.

Телефон  для довідок 45725.