Управління соціального захисту населення Олешківської райдержадміністрації інформує, щодо оформлення пільг на житлово-комунальні послуги.

c_100_100_16777215_00___images_coz_zaxict.jpgВ Олешківському районі діє програма «Поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку  та інвалідів на  2015-2019 роки»  згідно якої передбачено  в районному бюджеті кошти для надання пільг на житлово-комунальні пільги  інвалідам  І групи всіхкатегорій, інвалідам по зору І та ІІ групи  та сім’ям, які виховують дітей-інвалідів до 18 років, на оплату за житло, комунальні послуги, електроенергію, газ та телефонний зв’язок у розмірі 25 % вартості послуг у межах середніх норм споживання.

Для оформлення пільг необхідно звернутися до управління соціального захисту населення з такими  документами :

1.    Копія паспорту (1,2 стор. і стор. з пропискою) або свідоцтво про народження (дітям інвалідам до 18 років);

2.     копія ідентифікаційного коду;

3.     копія пенсійного посвідчення;

4.     довідка про склад сімї –оригінал;

5.     копія МСЕК  або медичний висновок (дітям інвалідам до 18 років).

Увага!  Згідно Постанови Кабінету Міністрів від 27 квітня 2016 року       № 319 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» у разі  оформлення субсидії на домогосподарство, пільги автоматично припиняються.