Емоції в житті людини

c_100_100_16777215_00___images_07_11_17.jpgОлешківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжують організовувати зустрічі в клубі «В колі друзів», для дітей, які влаштовані в прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу. Так за підтримки Товариства Червоного Хреста України, на базі КП «Олешки спорт» Олешківської міської ради, зібрали дітей для проведення тренінгових занять під час осінніх канікул на тему «Емоції в житті людини».

Метою тренінгових занять було розвиток комунікативних якостей дітей, вміти співпереживати іншим людям, розрізняти як свій емоційний стан  так і інших, вчилися керувати своїми емоціями. Підкреслюючи об'єктивну сутність емоцій і почуттів у результаті впливу навколишнього дійсності, необхідно мати на увазі, що цей вплив може виявлятися в незліченних конкретних варіантах, в тому числі нашої внутрішньої психічної діяльності, в процесі спогадів і уявлень, уяви і мислення і т. д.

У ході тренінгу було проведено мастер клас по енкавстиці (техніка малювання, в якій сполучною речовиною для фарб є віск).Діти з задоволенням брали участь у запропонованому виді проведення дозвілля. По закінченню тренінгу діти приєдналися до чаювання.c_100_100_16777215_00___images_07_11_17_1.jpg