День соціального працівника

c_100_100_16777215_00___images_787878.jpg

3 листопада 2017р., у КЗ «Олешківський районний центр культури та дозвілля ім. Т.Г. Шевченка» відбувся концерт, присвячений Дню соціального працівника «Цей світ врятує людину».

Відзначити вагомий внесок працівників соціальних служб у розвиток соціальної політики держави прийшли представники влади - перший заступник голови Олешківської районної держадміністрації Сопов Артем Костянтинович та заступник голови Олешківської районної ради Буганов Костянтин Миколайович, які нагородили почесними грамотами та подяками найкращих представників цієї професії та їхні колективи. Багато теплих слів від щирого серця пролунало в залі на адресу гостей свята – чарівних жінок, чиє милосердя рятує світ. Філіпова Світлана Борисівна - начальник управління соціального захисту населення Олешківської районної державної адміністрації та заступник голови Олешківської міської ради Петриченко Ольга Миколаївна виступили перед аудиторією зі словами привітання і подяки за самовіддану працю. Адже допомагати людям – почесна і священна місія соціальних працівників.

Зворушливо виступили маленькі виконавці Зразкової вокально-естрадної студії «Сузір’я» під керівництвом Вікторії Червонюк, а також Юлія Філіпова - солістка фольк-гурту «Олешшя» під керівництвом Антоніни Потужньої , молодий виконавець Дмитро Жадан – соліст КЗ «Олешківський ЦКД» з піснею «Все красиво», соліст Солонцівського СБК Солдатов Юрій з запальною піснею «Ручеек», юні танцюристи хореографічного колективу «Улыбка» ЦДЮТ під керівництвом Діани Худенко, народний вокальний ансамбль «Cantabile» під керівництвом Оксани Сливканич з піснею «Десь по світу» та інші виконавці. Романтичний настрій створив саксофоніст Солдатов Микола із Солонцівського СБК і подарував музичну композицію «Сувенір» ніжним жінкам – гостям свята. Букети осінніх квітів, щирі посмішки, пісні і танці від виконавців КЗ «Олешківський районний центр культури та дозвілля ім. Т.Г. Шевченка» створили теплу затишну атмосферу свята і дозволили глядачам хоч трохи забути про важкі проблеми сьогодення.

Джерелоc_100_100_16777215_00___images_787879.jpg