Чергове засідання громадської ради при Олешківській РДА

c_100_100_16777215_00___images_0122.jpg02 листопада відбулося чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації.

На засіданні було розглянуто відзначення Дня інвалідів в районі, який відбудеться 3 грудня поточного року, та питання підтримки малозабезпечених сімей  та спортивного руху в районі.

Одним із найактуальнішим питанням стало обговорення подолання ситуації з твердими побутовими відходами в м.Олешки та районі. Громадською радою підтримано пропозицію стосовно виїздів до місцевих рад з метою здійснення моніторингу ситуації з поводженням ТПВ  та намітити напрями вирішення даного питання.

Окрім цього, розглянуто питання стосовно визначення місць тимчасового обігріву людей внаслідок настання холодівтапроект положення громадської ради.