Андрій Гордєєв: «Влада, бізнес і профспілки мають працювати разом»

c_100_100_16777215_00_http___khoda.gov.ua_image_catalog_images_0-02-04-70c3d56edffad357e7646b563105f074667ef9525dde4e381d74bbae41653f97_full.jpgГолова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв взяв участь у VI Херсонській обласній звітно-виборчій міжгалузевій конференції профспілок,  що пройшла у Будинку профспілок (м. Херсон) 2 листопада.

Учасники зібрання заслуховували виступи представників профспілкових організацій та оцінювали роботу Херсонської профспілки.
"Ніколи не слід протиставляти владу та профспілки, ми з вами партнери. Профспілки заявляють, влада реалізовує. Безперечно критика має бути, адже вона забезпечує динаміку в русі", - звернувся до присутніх очільник області Андрій Гордєєв.

Також на заході почесними грамотами голови обласної державної адміністрації нагороджено Валерія Пащенко, голову Херсонської обласної профспілкової організації працівників енергетики і електротехнічної промисловості України та Ірину Тертичну, голову Бериславської районної організації Профспілки працівників освіти і науки. Насамкінець відбулися вибори на посаду голови обласної міжгалузевої профспілкової ради.
Відтак, з результатом у 32 голоси з 59 можливих новообраним головою став Анатолій Добровольський, голова Херсонської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства.