Мобільний консультативний пункт працював у Олешківському районі

c_100_100_16777215_00_http___justks.gov.ua_wp-content_uploads_2017_11_viber_image-1024x768.jpg1 жовтня 2017 року відповідно до Графіку роботи основної робочої групи та мобільних точок доступу у Херсонській області працювала мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги.

Спеціалісти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області разом із співробітниками системи безоплатної правової допомоги консультували мешканців с. Раденськ та с. Костогризове Олешківського району. Разом з тим, фахівці проінформували відвідувачів про роботу на Херсонщині «антирейдерських штабів» та мобільних консультативних пунктів, а також про запуск загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

До представників  юстиції та бюро правової допомоги цього дня звернулись чимало мешканців. Найпоширенішими питаннями серед жителів були: укладання та розірвання договорів оренди землі; умов безоплатної передачі земельних ділянок у власність;порядок державної реєстрації прав на об’єкти нерухомого майна; присвоєння кадастрового номеру  на земельну ділянку для оформлення договору купівлі-продажу будинку; внесення змін до актового запису про народження дитини та інші.