На Херсонщині з початку року народилося 7520 дітей

c_100_100_16777215_00_http___justks.gov.ua_wp-content_uploads_2017_11_22885943_1553789268039982_8711469033122234186_n.jpgЗ початку року в Херсонській області народилося 7520 дітей. Звичайно, найбільший рівень народжуваності у м. Херсоні – 2837. Що стосовно районних центрів, то лідерами є міста Генічеськ – 491 та Олешки - 460.

Найпоширеніші імена, які батьки давали своїм немовлятам:
жіночі імена – Анна, Поліна, Мілана, Анастасія, Софія, Валерія, Вікторія, Олександра, Марія;
чоловічі – Артем, Ярослав, Андрій, Олександр, Дмитро, Іван, Сергій,Тимофій.
Окрім того дітей називали незвичайними іменами: дівчаток - Юстіна, Нігяр, Іуліанія, Атіка, Айлін, Амаль, Мілада, Вселада, Мелісса, Ліанна; хлопчиків – Тіан, Владімір Вінсент, Емін, Сулейман, Ален, Самуіл, Леон.
Аби молоді батьки витрачали менше часу на папери і черги та більше часу проводили зі своїм немовлям Міністерство юстиції України запровадило зручні сервіси, які надають можливість реєстрації народження та місця проживання новонародженої дитини одночасно, зокрема і в пологовому будинку! Проект із видачі свідоцтв про народження у пологових будинках – це ще один сервіс, успішно запущений Мін`юстом. Інноваційна система набагато спрощує процедуру отримання документів про народження дитини.
У 2017 році на Херсонщині вже 3 576 немовлят отримали перший документ одразу у медичному закладі. Слід зазначити, що молоді батьки постійно залишають позитивні відгуки і повністю підтримують таку ініціативу Міністерства юстиції України. За 9 місяців 2017 року майже половина свідоцтв про народження дитини у Херсонські області було видано у пологових будинках, що є результатом багатогранної роботи, яка поєднує у собі і ефективну правороз'яснювальну роботу, і професіоналізм та відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків працівників відділів ДРАЦС, і бажання персоналу медичних закладів підтримувати реформи, які працюють на благо наших громадян.