«Свято кабака, або Хелловін по – українськи»

c_100_100_16777215_00___images_22853399_402047060212801_3364951292431803551_n.jpg31 жовтня на території Херсонського обласного Центру народної творчості було проведено інноваційний театралізований захід «Свято кабака, або Хелловін по українськи», на який були запрошені аматорські художні колективи та майстри художньої творчості.

Олешківський район теж прийняв участь у святкуванні.
Ансамбль народної пісні «Мрія» КЗ «Олешківський районний центр культури та дозвілля ім. Т.Г. Шевченка» взяв участь у фестивалі гарбузової каші «Каша - сила наша!» і був нагороджений грамотою та цінним подарунком.
Також своїм співом глядачів порадували народний вокальний ансамбль «Cantabile», керівник Оксана Сливканич, ансамбль народної пісні «Мрія», керівник Тетяна Левицька КЗ «Олешківський районний центр культури та дозвілля ім. Т.Г. Шевченка» та народний фольклорний колектив «Золоте гроно» Раденського СБК, керівник заслужений працівник культури України Наталія Ремішевська.
В рамках заходу проходила виставка майстрів народно-ужиткового мистецтва в якій взяли участь майстри нашого міста: Мерлак Валентина (бісероплетіння), Андронатій Ольга (декоративний розпис), Довбня Євгеній (декоративна кераміка), Фоменко Валентина (декоративна випічка), Костюк Тетяна (валяння).

Олешківський центр культури та дозвілля ім. Т. Г. Шевченка