Звернення голови районної державної адміністрації з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників

c_100_100_16777215_00___images_22814394_1129603293840728_7591490290155566978_n.pngДорогі ветерани! Шановні жителі Олешківщини!

28 жовтня відзначаємо 73-тю річницю звільнення України від нацистів, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні.

Ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших ветеранів, які у ті буремні роки звільнили від окупантів рідну землю, а згодом у надзвичайно важких умовах відбудували зруйновані міста та села, плекали наше мирне майбутнє.

Завдячуючи прикладу героїв Другої світової війни, нинішні захисники Вітчизни до останнього відстоюють свою країну на Сході нашої держави. Святою справою для нас, нащадків, є обов’язок відстояти мир.

Схилімо голови в пам'ять про загиблих у смертельному двобої з ворогом, чиї могили відомі й незнані, розкидані по своїй і чужих землях. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Висловлюю щирі слова подяки тим, хто, не дивлячись на смерть, гіркоту втрат та пекельне полум’я боїв, заради прийдешніх поколінь йшов до перемоги.

Бажаю і надалі якнайдовше залишатися в строю та силою свого духу бути прикладом патріотизму для молодого покоління. Щастя вам, добра, здоров'я, оптимізму, бадьорості духу та любові оточуючих ще на багато років!

Доземний уклін вам, дорогі ветерани!

Слава Україні! Слава її героям!

Голова районної державної адміністрації О. В. Кравченко-Скалозуб