Новини

ГО «Земляцтво Херсонщини» відзначає свій ювілей – 20 років

c_100_100_16777215_00_http___khoda.gov.ua_image_catalog_Victoriya_22853147_1676673655739714_2439330976405324983_n.jpgМіжнародна громадська організація «Земляцтво Херсонщини» відзначає свою 20-ту річницю. У зв’язку з цим, делегація з Херсонської області на чолі з головою облдержадміністрації Андрієм Гордєєвим прибули до Національного університету біоресурсів і природокористування, що у Києві. Адже саме там відбулися урочисті заходи з нагоди ювілею організації.

Захід відкрив Президент Міжнародної громадської організації «Земляцтво Херсонщини» Микола Рожко.
До привітального слова приєднався й очільник області Андрій Гордєєв, який відзначив: «Земляцтво Херсонщини – це платформа, яка дозволить нам просувати різні проекти, адже нам потрібні якісні дороги, розвиток інфраструктури та залучення інвестицій».

Далі на гостей чекав святковий концерт, де свої виступи презентували студенти Національного університету біоресурсів і природокористування та актори Херсонського академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша.

Окрім того, у ході заходу буди нагороджені почесною грамотою голови обласної державної адміністрації:
- Володимир Божко - викладач Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства

- Станіслав Ніколаєнко - ректор Національного університету біоресурсів та природокористування України

Після святкового концерту відбулися вибори Ради Земляцтва та Президента МО «Земляцтво Херсонщини». За результатами виборів одноголосно на посаду Президента організації обрали радника Міністра інфраструктури України Юрія Гусєва.

Новообраний Президент зазначив: «Я вже намітив певні пріоритети діяльності, на які будемо звертати увагу. Їх не повинно бути багато, але серед них мають бути економічний, гуманітарний напрями, а також сфера АПК».

Також він додав, що треба ініціювати проведення днів Херсонщини в Києві та за межами нашої держави – всюди, де проживають херсонці.
«Ми запропонували цю відповідальну посаду саме Юрію Гусєву, адже вважаємо, що він зможе максимально ефективно спрямувати роботу всієї організації для захисту наших земляків по всій країні», - прокоментував результати виборів очільник області Андрій Гордєєв.

Джерело