Сімейний патронат як інноваційна соціальна послуга

c_100_100_16777215_00___images_IMG_20171026_100426.jpg26 жовтня 2017 року спеціалістами Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) на базі Цюрупинського районного центру зайнятості було проведено семінар на тему « Сімейний патронат».

Спеціалістами Центру розкрито поняття патронату, основні завдання . Патронат над дитиною є інноваційною моделлю екстреного реагування та надання підтримки сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих  обставинах.  Завдання сімейного патронату – не дати дитині втратити рідних маму й тата, які через складні життєві обставини не можуть деякий час нею опікуватися.

Сучасна державна політика у сфері захисту прав дітей спрямована на те, щоб узагалі відійти від виховання дітей в школах-інтернатах. Дитина повинна виховуватися в сім’ї або, принаймні, іншихформахсімейноговиховання.

Ми впевнені: найкращий спосіб захистити дитину – це підтримати рідну сім’ю.

Захід пройшов в дружелюбній атмосфері та засвоєнні нових знань у якому брало участь 10 осіб. Розповсюджено відповідну кількість інформаційних буклетів.