Як не потрапити в рабство

c_100_100_16777215_00___images_IMG_20171026_102512(1).jpgКонституція України (ст. 21) проголошує, що всі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними. Вчинення по відношенню до людини злочину є грубим порушенням її прав та свобод.

26 жовтня 2017 року спеціалістами Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) на базі Цюрупинського районного центру зайнятості було проведено семінар на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

Спеціалісти Центру зосередили увагу, що проблема торгівлі людьми є не тільки проблемою економічною або соціальною. Торгівля людьми - це насамперед злочин. А за кожним злочином неминуче випливає покарання. Вона чудово адаптована як до бідності, так і до розкоші.Використовуючи складну економічну ситуацію в Україні, високий рівень безробіття і правову недосконалість країни, малу обізнаність населення, організували кримінальний бізнес - запрошення громадян працювати за кордоном, де вони зазнають жорстокої експлуатації, заробляючи мізерні кошти для себе і тисячі - для організаторі цього бізнесу.Захист жертв торгівлі людьми,  насамперед важлива достатня інформованістьнаселення, яка  допоможе зробити правильний вибір.

Захід пройшов в дружелюбній та активній участі 10 присутніх  осіб. Розповсюджено відповідну кількість буклетів.