Свято гуртківців ЦДЮТ "Знову разом"

c_100_100_16777215_00___images_1508504044_dscf9413.jpg20  жовтня  2017 р. у  великій дружній родині ЦДЮТ  відбулося  традиційне свято збору  гуртківців «Знову разом».  В казкову атмосферу поринули всі гості, лише переступили поріг закладу. Вихованці  студій і гуртків декоративно-прикладного відділу «Юний дизайнер», «Ми малюємо світ», «Дизайн-асорті», «Барвінок» разом зі своїми керівниками підготували і презентували яскраву виставку робіт.  Зацікавлених  гуртківців-початківців вразили роботи старших друзів, а для батьків і вчителів  приємним сюрпризом став творчий доробок дітей.

З гарним настроєм глядачі  поринули у святковий концерт – казку,що підготували вихованці гуртків «Організатори цікавих справ», «Улыбка»  і  «Фантазія». Персонажі відомих казок і  яскраві герої дійства  подарували зі сцени радісні емоції, захопили цікавим сюжетом,зігріли  усіх присутніх теплом щирих добрих емоцій.

Директор ЦДЮТ Пацалова Л.В. привітала  гостей і учасників свята,подякувала творчим вихованцям за їх наполегливу щоденну працю,батькам  за підтримку і допомогу. А після фотопрезентації,на якій були представлені найяскравіші миті  з життя гуртківців за минулий  навчальний  рік, директор   вручила грамоту  відділу освіти  Олешківської районної державної адміністрації  керівнику  зразкового хореографічного колективу «Улыбка» Худенко Д.Ю. І  завершився святковий захід  цікавими презентаціями гуртків ЦДЮТ і Музею Бойової Слави.