Військово-патріотичне виховання учнів

c_100_100_16777215_00___images_vijskovi.jpg24 жовтня ц.р. на базі Подо–Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар для вчителів фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» з теми «Розвиток професійної майстерності вчителя фізичної культури, предмету «Захист Вітчизни» в умовах упровадження Концепції нової української школи».

На початку проведення семінару т.в.о. начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Олешківської районної державної адміністрації Валерій Котюк відзначив грамотами команди - переможці районної спартакіади серед школярів, вчителів, які здобули перемогу у професійних конкурсах. Обговорив з присутніми основні положення Закону України «Про освіту».

Заступник завідувача ОРМК Лілія Канівець ознайомила з вимогами до реалізації оновлених навчальних програм в умовах упровадження Концепції нової української школи. Слід відзначити високу професійну майстерність вчителя школи Гриня А.А., який продемонстрував формування ключових і предметних компетентностей учнів відповідно до вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, як на уроці фізичної культури за варіативним модулем «Футбол», так і на уроці «Захисту Вітчизни» з теми «Стрілецька зброя. Автомат Калашникова, неповне розбирання та складання автомата».

Проведено на високому рівні виховний захід педагогом – організатором Рибак Н.А. та учнями школи «Ти – солдат України. Ти – герой Батьківщини!» спільно з військовими розвідувальної частини А-2988. Необхідно відзначити, що всі заходи проведені під час районного семінару, орієнтовані на формування поваги до національних символів нашої держави, готовності захисту суверенітету й територіальної цілісності України та популяризації військової служби.