Стан заборгованості з виплати заробітної плати в Олешківському районі

c_100_100_16777215_00___images_coz_zaxict.jpgУправління соціального захисту населення Олешківської районної державної адміністрації інформує, що в жовтні 2017 року заборгованість з виплати заробітної плати в Олешківському районі відсутня, але в І кварталі поточного року мала місце заборгованість на державному підприємстві «Херсонський облавтодор» філії «Цюрупинська дорожньо-експлуатаційна дільниця», яка виникла внаслідок недостатнього фінансування Службою автомобільних доріг України.

У ІІ-ІІІ кварталах 2017 року заборгованість із виплати заробітної плати була наявна на двох лісомисливських підприємствах району – державному підприємстві «Цюрупинське лісомисливське господарство» та державному підприємстві «Великокопанівське лісомисливське господарство», що утворилась внаслідок недостатнього фінансування з державного бюджету.
Питання щодо погашення існуючої заборгованості з виплати заробітної плати щомісяця розглядаються на засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового комісії), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Протягом січня-жовтня 2017 року в Олешківському районі було погашено 1588,7 тис. грн. заборгованості.

Управління соціального захисту населення Олешківської райдержадміністрації