Відбулося чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

c_100_100_16777215_00___images_coz_zaxict.jpg 20 жовтня 2017 року відбулося  засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та вирішення питань, пов’язаних із призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, наданням субсидій, пільг населенню у виняткових випадках.

1. Прийнято рішення  по призначенню та поновленню  виплат пенсії та соціальних виплат   15 внутрішньо переміщеним особам, відмовлено в поновленні 1 особі.

2. По призначенню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям :

-          прийнято рішення призначити 12 сім’ям

-          прийнято рішення відмовити 3 сім’ям

3. Про призначення субсидії на тверде паливо при умові, що є особи зареєстровані, але фактично не проживають:

-  призначити  на 33 домогосподарства

4. Про призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг при умові, якщо є зареєстровані особи, але фактично не проживають :

-призначити на  126 домогосподарств

5. Про призначення пільг по фактичному місцю проживання:

- призначити  на  6 домогосподарств

6. Про призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію, але які сплачують вартість одержуваних житлово-комунальних послуг:

- призначити на  1 домогосподарство

7. Про призначення пільг по фактичному місцю проживання: