Новини

З думкою про дітей

c_100_100_16777215_00___images_24_10_17.jpg23 жовтня 2017 року спеціалістами Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі - Центр)  було проведено тренінг на базі Олешківської спеціальної школи №3 з батьками, на тему «Слухняні та неслухняні діти».

Спеціалісти центру зосереджували свою увагу на взаєморозумінні і взаємоповазі між батьками та дітьми.  Більшість батьків нарікають на те, що діти їх не слухаються. Проблема неслухняності турбує всіх батьків. Навіть самі ліберальні тата й мами розуміють, що занадто неслухняні діти — це недобре. Так, ми розуміємо, що дитина своєю зухвалою поведінкою виявляє себе як особистість, особливо в кризовому віці. Так чи інакше, треба привчати чадо до дисципліни. У деяких сім'ях цей процес виховання перетворюється на справжній кошмар. А головне для батьків зрозуміти, що вони самі повинні навчитися вести себе так, щоб дитина слухалася.

Учитися бути добрими батьками власним дітям ніколи не пізно і не соромно. Для того, щоб наші діти виростали у здоровому і безпечному середовищі у власній домівці та суспільстві, нам, дорослим, треба весь час розширювати свої знання і навички спілкування з дітьми.

У ході заходу брало учать 60 осіб. Тренінг пройшов в атмосфері дружелюбності, активній участі кожного хто  відвідав даний тренінг.