Херсонщина подієвий туризм

На Херсонщині туристичний сезон-2017 надзвичайно вдалий та результативний! Великих обертів в цьому році набрав подієвий туризм. айяскравіші туристичні події року привернули увагу не тільки мешканців області, але й близько 200 тисяч гостей з різних куточків України та із-за кордону. Навіть найвибагливіші туристи знайшли для себе туристичний захід по душі.

Офіційне відкриття туристичного сезону-2017 на Херсонщині було пов’язано із святкуванням 308-ї річниці Кам’янської Січі – єдиної із семи січей України, яка збереглася до сьогодні. Місце доблесті і козацької слави 1 травня відвідало понад 7000 гостей. Для любителів музики Херсонщина подарувала фан-зону Євробачення-2017, фестиваль «Джаз над морем» та дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри», мотиви пісень яких лунають і сьогодні. Вже 19-й рік поспіль Херсонська земля зустрічає гостей з усього світу на Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії». Цього року було 37 вистав з 32 театрів з 11 країн світу. Для любителів гастрофестів, народної творчості, українських традицій, сили, краси та південного колориту цей рік був як ніколи насичений. Фестиваль вуличної їжі і емоцій «ХерсON-FEST», фестивалі «Купальські зорі», «Івана Купала», «AzovHealthFest», «Кавун солодке диво», «Кварта-Фест», благодійний фестиваль «Charity Fest», свято сім’ї, спорту, природи і смачної їжі «Олешшя-GreenDay» та багато інших цікавих подій дарували своїм гостям незабутні враження. У вересні на Арабатській Стрілці відбувся ІІ етап Чемпіонату світу з кайтбордингу! Незабаром на базі рибалки та відпочинку «Дельта Дніпра» розпочнеться Чемпіонат з ловлі риби з човна спінінгом Nemiroff fishing. Херсонщина приваблива цілий рік! Вона дарує своїм гостям силу, енергію, здоров’я та натхнення подорожувати з тим, кого любиш. Херсонщина туристична – шлях до вражень!