Андрій Гордєєв відвідав Свято-Троїцький храм у с. Ювілейне

c_100_100_16777215_00_http___khoda.gov.ua_image_catalog_Victoriya_0-02-05-94ce51745d7580c323b59d9b6e952d88617a20acde2f5c531948445bbe96eeaf_full.jpg21 жовтня у селі Ювілейне Олешківського району відбулося відкриття Свято-Троїцького храму після реконструкції та капітального ремонту даху. До цього заходу долучився голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Свято-Троїцький храм Олешківського округу Херсонської єпархії УПЦ був побудований в 2001 році. З дня його заснування прихожани беруть активну участь у поліпшені умов церкви. Так спільними зусиллями общини: населенням, фермерськими господарствами, за останні роки замінено вікна, придбано котел, а цього року проведено капітальний ремонт храму, а саме: замінена покрівля та встановлені купола. Левову частку робіт здійснено за допомоги  депутата Олешківської райради Віктора Пунгіна.

Андрій Гордєєв звернувся до настоятеля храму Володимира з проханням: «Моліться за наших захисників України, які боронять наші кордони від російського агресора на сході країни. Переконаний, з Вашою молитвою та Божою благодаттю ми утвердимося як держава і будемо надалі процвітати» .

У свою чергу настоятель протоієрей   Володимир  додав: «На кожній службі ми молимось за нашу Батьківщину, щоб Господь дав мир і спокій нашій державі та  благословив  хлопців, які стоять на варті наших кордонів».

Також своїми враженнями поділилася медсестра місцевої школи, а разом з тим  парафіянка церкви Тетяна Костюк: «Дякую всім, хто долучився до реконструкції храму. Адже сюди приходить багато людей, які звертаються до нашого настоятеля протоієрея  Володимира».