Служби за контрактом у Збройних Силах України та послуги учасникам АТО

c_100_100_16777215_00___images_17sl_231017.JPGВ Цюрупинському центрі зайнятості за участю соціальних партнерів –Олешківським районним військовим комісаріатом – 19 жовтня відбувся «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України» з метою інформування зареєстрованих безробітних, в тому числі учасників АТО, щодо можливостей проходження військової служби в Збройних Силах України за контрактом, як альтернативи зайнятості.

Старший офіцер відділу комплектування і призову Євген Крупіца, надав вичерпну інформацію щодо умов оформлення контракту, підготовки необхідних документів, особливостей проходження контрактної служби, строків військової служби, грошового забезпечення військовослужбовців тощо.

З початку року 5 безробітних учасників АТО підписали контракти на службу у Збройних Силах України. Громадян, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом запросили звернутись до Олешківського районного військового комісаріату дляподачі заяви з проханням щодо прийняття їх на військову службу за контрактом.

Також слухачі отримали  інформацію щодо можливості участі у громадських роботах – інструкторами з профілактичної роботи – за програмою  «Шеріфи». З початку року 5 учасників АТО з числа безробітних були залучені до громадських робіт. Планується участь ще 3 безробітних за даною програмою, для її реалізації Рішенням сесії Виконавчого комітету Олешківської міської ради виділено 100% грошове забезпечення.

Щиро дякуємо за співпрацю та допомогу Виконавчий комітет Олешківської міської ради та Олешківський районний військовий комісаріат.

Голова комісіїз припинення

Цюрупинськогорайонного

центру зайнятості                                                                    В.П.Таранова