В Олешківському районі відбулась військово-патріотична спортивна гра «Творці сучасності»

c_100_100_16777215_00___images_1515(1).jpgДнями в Олешківському районі за підтримки Олешківської районної державної адміністрації та Олешківської районної ради, відбулося свято спорту, патріотизму, творчості та витримки, відкрита військово-патріотична спортивна гра «Творці сучасності» на базі Великокопанівського лісництва.

Організували та провели спортивну гру Херсонська обласна громадська організація «Творці сучасності», КЗ «Олешківський районний центр культури та дозвілля ім.Шевченка» та Великокопанівська загальноосвітня школою І-ІІІ ступенів

Захід був присвячений Дню захисника України, Дню українського козацтва, 306 - річниці заснування Олешківської Січі та 15 річниці Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності». Ігри проводились з метою формування патріотичних почуттів та національної самосвідомості, виховання гордості за свій рідний край і державу, пропаганди здорового способу життя та удосконалення фізичного розвитку дітей.