За кошти районного бюджету придбали дитячий ігровий майданчик

c_100_100_16777215_00___images_1111.jpgЧудовий приклад об'єднання зусиль для досягнення загального результату. За кошти районного бюджету придбали дитячий ігровий майданчик для військового містечка військової частини №А1836 (м Олешки). А військовослужбовці, в свою чергу, власними силами встановили ці каруселі і гойдалки на території містечка.

Командир 5 підрозділу в/ч А1836 майор Сергій Клімов щиросердечно подякував від імені командування частини і всіх військовослужбовців та дітей, які проживають на території містечка, за цей подарунок, сподіваючись на подальшу співпрацю.
Він вручив подяку голові райдержадміністрації Олена Кравченко-Скалозуб і фахівцю райдержадміністрації Денису Скакуну. Окрема подякував за виділені кошти депутатам районної ради і голові Павло Потоцькому.