Здоров`я – найбільше багатство людини й нації!

bg_classes.jpg        Проблема здоров’я стала сьогодні однією з найбільш актуальних в Україні, оскільки стан громадського здоров’я виступає важливим показником збереження і розвитку людського потенціалу будь- якої країни.

В сучасних умовах в Україні склалася критична ситуація із станом здоров’я, особливо підростаючого покоління, збільшилася кількість негативних чинників та посилився їх негативний вплив на самопочуття школярів. Майже 90% учнів мають відхилення у здоров’ї.

На всебічний розвиток дитини направлені нові соціальні ініціативи Президента України. Формування здорового способу життя є одним із пріоритетних напрямів роботи Цюрупинського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Саме тому з 9 по 13 вересня 2013 року у рамках Тижня «Популяризація у регіонах здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України»» спеціалістами центру складено та затверджено плани роботи з учнями загальноосвітніх навчальних закладів Цюрупинського району, особливу увагу в яких приділено заняттям з профілактики шкідливих звичок, захворювання на ВІЛ-інфекцію та інші соціально-небезпечні хвороби.

12 вересня 2013 року на базі кабінету планування сім`ї проведено заняття «Здоровий спосіб життя під час вагітності. Туберкульоз можна попередити». Охоплено 8 вагітних жінок. Розповсюджено інформаційні листівки «Туберкульоз можна вилікувати», «Обери здоровий спосіб життя», «Алкоголь. Наркотики. Зовсім не потрібні приправи».

Протягом тижня продовжувалась індивідуальна робота з особами, засудженими до покарань ,не пов’язаних з позбавленням волі. 10 особам надано консультації про необхідність своєчасного проведення флюорографічного обстеження, роздано інформаційні буклети про шляхи поширення та способи захисту від туберкульозу.

Здоров’я – не власна справа кожної людини. Здорова людина живе повноцінним життям і приносить велику користь суспільству.Однак багато в чому наше здоров`я залежить від нас самих і ми самостійно робимо вибір.  Тому зробімо вибір на користь свого здоров’я!

Начальник відділу соціальної роботи                                    А.В. Нежальська