Пенсійна реформа в дії

c_100_100_16777215_00___images_IMG_3200.JPG11 жовтня, набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», напередодні було багато обговорень, думок, припущень. Тож на семінар для безробітних осіб старше 45 років в Цюрупинський центр зайнятості 12 жовтня, для роз’яснення та ознайомлення із змінами, запросили начальника відділу обслуговування громадян Управління Пенсійного Фонду Цюрупинського району Куренкову Тетяну.

Слухачі отримали важливу та актуальну інформацію, щодо віку виходу на пенсію та необхідного для цього страхового стажу,  особливостей нарахування пенсії різним категоріям громадян, документи, які необхідно підготувати для призначення пенсії, про пенсійне забезпечення учасникам АТО тощо.

Присутні заздалегідь готували запитання до фахівця щодо пенсійної реформи та отримали вичерпні відповіді. Зрозуміло, що вже сьогодні необхідно розробити стратегію пошуку роботи та свого працевлаштування, привести до ладу необхідні документи. Дізнатись про накопичений страховий стаж можна дізнатись, особисто звернувшись до Управління Пенсійного Фонду. При відсутності потрібного страхового стажу для призначення пенсії, можна укласти договір про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування. Це дасть можливість докупити страхового стажу, але не більше ніж за 5 років. Запитань дуже багато і в рамках одного заходу важко задовольнити всіх, тож чекаємо на наступну зустріч та дякуємо за кваліфіковано надану інформацію та співпрацю.

Провідний фахівець з профорієнтації

Цюрупинськогорайонного

центру зайнятості                                                                    Н.В.Бондарева