Безробіття як одна із проблем соціальної адаптації

c_100_100_16777215_00___images_IMAG0157.JPG

В рамках співпраці та місячника легалізаціїз метою адаптації умовно засуджених у професійній та трудовій діяльності Цюрупинським підрозділом кримінально-виконавчої інспекції разом з районним центром зайнятості 10 вересня 2013 року  проведено семінар „Безробіття як одна із проблем соціальної адаптації ” для осіб, звільнених від відбуття покарання з випробувальним терміном.

Провідний  спеціаліст  відділу  активної  підтримки  безробітних Галадим Л.В. провела екскурсію по центру зайнятості, розповіла присутнім про послуги, що надає служба зайнятості, професії, що користуються попитом на ринку праці, можливості професійного навчання, підвищення кваліфікації.

Юрисконсульт центру зайнятості Мельохіна В.В. ознайомила присутніх з законодавчими аспектами зайнятості, перевагами легальної праці.

Спеціалісти центру зайнятості наголосили на тому, що необхідно, в першу чергу,  мати бажання  змінити життя на краще самої людини, її наполегливість

Порушені питання під час семінару викликали інтерес у слухачів, активно обговорювались проблеми, з якими  зустрічаються умовно засуджені.

Директор районного центру зайнятості                                             В. Таранова