В Головному управлінні Національної поліції Херсонщини запрацювала єдина система прийняття дзвінків по лінії "102"

c_100_100_16777215_00___images_PM996image001.jpgВ рамках проведення реформування Національної поліції в ГУНП в Херсонській області запрацювала єдина система прийняття дзвінків по лінії «102». Відтепер дзвінки з усіх мобільних операторів на короткий номер поліції в межах Херсонської області поступають у відділ служби «102» обласного главку поліції.

До уваги мешканців та гостей Херсонщини! В рамках проведення реформування Національної поліції, а також з метою більш якісного та оперативного реагування поліції на дзвінки громадян про скоєння правопорушень, з 10 жовтня на території Херсонської області діє єдина система прийняття дзвінків по лінії «102». За допомогою програмного забезпечення CallWayContaktCenterвідтепер дзвінки з усіх мобільних операторів на короткий номер поліції з усіх районів Херсонської області поступають у відділ служби «102» обласного главку поліції.

За словами начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування поліції Херсонщини Руслана Кутасова, цілодобово громадян обслуговують 5 кваліфікованих операторів. В ході розмови із заявником оператор паралельно набирає електронну форму звернення, яка миттєво направляється до чергової частини територіального підрозділу поліції для направлення до заявника слідчо-оперативної групи або екіпажу сектору реагування патрульної поліції.

Відділ комунікації поліції Херсонської області