Своєчасно надана допомога – запорука успіху!

Будь-яка реформа має проводитися не заради реформи, а заради покращення життя людини, її інтересів – заради людини і для людини.

Реалізація завдань новоствореного Фонду соціального страхування України на території Олешківського та Голопристанського районів покладено на Олешківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області (м. Олешки вул. Крилова, 58-А):

-  реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, які спричинили втрату працездатності, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності;

- забезпечення надання страхових виплат та соціальних послуг, матеріальне забезпечення відповідно до Закону;

-  організація профілактики страхових випадків;

- забезпечення здійснення перевірок обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам закладами охорони здоров»я незалежно від форм власності, у тому числі на підставі інформації з електронного реєстру листків непрацездатності;

- забезпечення проведення розслідування страхових випадків та обґрунтованості виплати матеріального забезпечення страхових виплат тощо.

Фонд стоїть на захисті здоров’я людини та найціннішого, що в неї є-життя. І дуже важливо, щоб ці сфери соціального захисту були доступні кожній людині, сім»ї в кожному селі чи об’єднаній територіальній громаді в період становлення урядової програми децентралізації та модернізації місцевого самоврядування.

На території Олешківського району вже сформовані дві об’єднані територіальні громади – Великокопанівська та Виноградівська, яким вкрай необхідні  як  практична так і методична допомога з питань соціального захисту, і налагодження контактів, і підтримка.

З такою метою керівництво відділення ініціювало зустрічі з очільниками  об’єднаних територіальних громад –Костенко В.Д. і Шматенко С.В. та домовились про подальшу співпрацю.

А вже 25 та 26 вересня відбулися виїзди робочої групи відділення Фонду до Виноградового та Великих Копанів, під час яких було проведено особисті прийоми громадян начальником відділення Кочерган Л.А. та заступником начальника Холодником І.В.

У складі робочої  групи працював страховий експерт з охорони праці  відділення Козир О.В., який мав за мету  визначення стану системи управління  охороною праці виконавчих органів об’єднаних територіальних громад

Члени  робочої групи взяли участь у нарадах, які відбулися з керівниками місцевих закладів та начальниками відділів, на яких коротко ознайомили присутніх з основними напрямками діяльності Фонду та закликали до співпраці.

Спілкуючись з головами  Шматенко С.В. та  Костенко В.Д. та їх підлеглими робоча група була вражена тими темпами та об’ємами робіт, які лягли на їх плечі, як на першопрохідців. А це значить, що рішення новоутвореного відділення Фонду соціального страхування надати методичну та профілактичну допомогу правильне і своєчасне. І щоб закріпити результат на місцях, було спільно з головами вирішено провчити відповідальних за стан охорони праці за домовленістю з навчально-консультаційним центром «Успіх» прямо на робочих місцях – і люди провчаться, і робота під контролем. «Хто хоче працювати успішно і по-новому, для того немає посилань на нестачу коштів чи часу», - так підвела підсумок зустрічі голова першої, утвореної  в районі ОТГ Костенко Валентина Дмитрівна.

Олешківського відділення

УВД ФССУ в Херсонській області                               Л.А.Кочерган