c_100_100_16777215_00___images_178.jpgПереобраний голова громадської ради при Олешківській районній державній адміністрації. Цю посаду продовжить займати підприємець, меценат, громадський діяч Олександр Сидоренко.

Вчора в приміщенні райдержадміністрації відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при РДА і перше його засідання.

Під час зборів визначили кількісний склад цього консультативно-дорадчого органу. До нього увійшли 7 представників громадських організацій району. Персональний склад ради сформували шляхом відкритого голосування.

Олександр Сидоренко запевнив, що вектори діяльності громадської ради будуть спрямовані в бік вирішення питань, що мають важливе значення для жителів району. А ще - планує залучити більше громадських організацій до співпраці до органів виконавчої влади району.

Наступне засідання громадської ради заплановано провести 2 листопада в 15.00.

c_100_100_16777215_00___images_179.jpg