В Олешківському районі люди похилого віку оточені турботою

c_100_100_16777215_00___images_ppp.jpgУвагою і турботою жителі Новомаячківського відділення стаціонарного догляду для постійного проживання (завідуюча Тетяна Чумаченко) не обділені.

У цьому сьогодні могли особисто переконатися посадові особи - гості з районного центру, які прибули до установи з нагоди Дня людей похилого віку.

- Раніше ця будівля була відділенням місцевої лікарні, - розповіла директор районного територіального центру Світлана Косенко, - був виконаний косметичний ремонт, замінені вікна та двері. За шість років роботи змонтували огорожу, альтанку, вимостили двір плиткою, виконали фарбування, завезли генератор. Всередині приміщення поміняли всі меблі, закупили техніку: в кожній палаті є свій телевізор, а в коридорі один загальний.

Варто сказати, що всі пацієнти відділення забезпечені 4-разовим комплексним харчуванням, яке їм доставляють з тієї ж лікарні. Їжа завжди свіжа, раціон визначається спеціальними нормами. Крім цього, завжди допомагають тутешні фермери, один з головних спонсорів - Валентин Кос, Новомаячківський селищний голова.

Важливо, що півтора десятка проживаючих людей похилого віку отримують базовий обсяг медичної допомоги. Розважальна програма теж на рівні: часті виїзди на екскурсії та інші заходи.

До речі, про привід для візиту посадових осіб. З нагоди свята двоє працівниць відділення були нагороджені подяками та квітами - це лікар-терапевт Любов Удовиченко та медична сестра Любов Належита. Їх відданість своїй справі дійсно заслуговує похвали.

Джерело : http://khersonci.com.ua/public/25502-v-oleshkovskom-rajone-lyudi-pochtennogo-vozrasta-okruzheny-zabotoj.html