Новини

Керівник гуртків Олешківської районної станції юних техніків одержав грошову винагороду

c_100_100_16777215_00_http___khoda.gov.ua_image_catalog_images_0-02-04-8a618a110b5cfdb70d2e65fb6571cf9db935886ac6e4d2950d366406311cdb15_full(1).jpg27 вересня у ККЗ «Ювілейний» голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв привітав працівників освіти з професійним святом, яке щороку відзначають у першу неділю жовтня.

Очільник області побажав освітянам миру та міцного здоров’я, а також поділився планами: «Ми все життя пам’ятаємо своїх вчителів, які прищеплювали нам любов до науки, готували до дорослого життя. А сьогодні ми працюємо над тим, щоб забезпечити нашу область професійними кадрами. За обласною програмою «Людський капітал» плануємо залучити до педагогічної справи близько 300 майбутніх абітурієнтів».  

До привітань та нагороджень долучився народний депутат України Олександр Співаковський: «Крім географічних, кордони є й у свідомості людей. Формування головного надбання нашої країни – молодої свідомої людини – лежить на плечах саме працівників освіти. Зі свого боку ми зробимо все, щоб професія вчителя ставала ще більш престижною, щоб для освітян з’являлося все більше можливостей для здійснення навчально-виховного процесу».

Також голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв нагородив кращих педагогів щорічною одноразовою стипендією у розмірі п’ять тисяч гривень.

За особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання учнів, оновлення змісту і методичного супроводження навчального процесу, забезпечення конституційних прав громадян України на здобуття якісної освіти грошові нагороди отримали: У галузі «Позашкільна освіта»

Мудрак Тетяна– завідувач методичним відділом, керівник гуртків Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді,

Ніколаєва Зінаїда – директор Генічеського районного Палацу творчості дітей та юнацтва,

Сидоренко Віталій – керівник гуртка моделювання ракет Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді,

Сирота Юрій – керівник гуртків Олешківської районної станції юних техніків.

За матеріалами: http://khoda.gov.ua/andr%D1%96j-gord%D1%94%D1%94v-vruchiv-prac%D1%96vnikam-osv%D1%96ti-groshov%D1%96-nagorodi