Щодо формування бюджету на 2018 рік

c_100_100_16777215_00___images_thumb-zoom-468x350-91d4.jpgФінансовим управлінням Олешківської районної державної адміністрації проводиться робота по формуванню бюджету на 2018 рік.
Головні розпорядники коштів районного бюджету та місцеві ради складають бюджетні запити з розрахунковою потребою в коштах на плановий бюджетний період.

При формуванні бюджету видатки на оплату праці обраховуються з урахуванням збільшення розміру мінімальної заробітної плати, яка з 1 січня 2018 рокустановитиме 3723 грн. та розміру посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки – 1762 грн.. Видатки на оплату енергоносіїв в середньому підвищуються на 10 відсотків у порівнянні з 2017 роком за діючими тарифами.
При визначені обсягу ресурсу місцевих бюджетів на 2018 рік враховано:
- зарахування до місцевих бюджетів 100 відсотків єдиного податку, що сплачується платниками єдиного податку четвертої групи (сільгосптоваровиробники);
- збереження протягом 2018-2019 років норми щодо зарахування 13,44% акцизного податку з пального до місцевих бюджетів;
- фінансування первинної медичної допомоги через окрему бюджетну програму з державного бюджету;
- передачу на фінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів видатків на пільги населенню з оплати житлово-комунальних послуг;
- підвищення розміру прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати та посадового окладу (тарифної ставки) працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки.