Розірви коло: зупини вірус насильства

c_100_100_16777215_00___images_IMG_20170915_094641.jpg15 вересня 2017 року спеціалістами Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) на базі Олешківського відділення Новокаховського відділу поліції ГУ НП Херсонської області,  відбулася семінар-практикум на тему: « Попередження та протидія насильства в сім’ї».

У ході заняття брало участь 20 співробітників поліції.

Спеціалістами Центру було зроблено акцент на підвищення знать щодо вчасного виявлення випадків домашнього насильства, правильного реагування на такі злочини та забезпечення достатнього захисту для постраждалих та попередження подальшого циклу насильства. В процесі обговорення актуальної теми, кожен мав можливість висловити свою точку зору та поділитися досвідом.  Учасники та спеціалісти Центру  пришли до висновку, що співпраця та взаємодія між суб’єктами соціальної роботи - головний механізм виявлення жорстокого поводження в сім’ї.

Головна мета заходу була направлена на мінімізацію зростання кількості фактів отримання тілесних ушкоджень дітьми через відсутність догляду за ними, жорстке поводження з дітьми та недбале ставлення батьків до виконання своїх обов’язків у сім’ях, у тому числі в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та сім’ях учасників АТО.