Новини

Емоційна близькість між членами сім’ї

c_100_100_16777215_00___images_20_09_17_2.jpg18 вересня 2017 року  спеціалістами Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) за підтримки Товариства Червоного Хреста України на базі Новомаячківської селищної бібліотеки була організована група взаємодопомоги з сім’ями що потрапили в складні життєві обставини та внутрішньо переміщені особи, на тему: «Емоційна близькість між членами сім’ї».

Групавзаємодопомоги - динамічне середовище для виховання високої самооцінки, почуття самодостатності й уміння досягати своїх цілей. У цьому процесівони обмінюються інформацією, досвідом, роздумами, допомагають одне одному. Функціїі завдання спеціаліста Центрупри цьому полягають у допомозі клієнтам об'єднатися в групу, розпочати свою роботу. 

Основним інструментом, який використовував спеціаліст Центру під час роботи в групі взаємодопомоги була методика арт-ттерапії, яка являє собою лікування за допомогою художньої творчості. Вона дозволяє розкрити внутрішні сили людини. Арт-терапія сприяє підвищенню самооцінки; вчить розслаблятися і позбуватися від негативних емоцій і думок; при груповій роботі вона розвиває в людині важливі соціальні навички. Заняття арт-терапією дає людині можливість зміцнити свою пам'ять, розвинути увагу, мислення і навички прийняття рішень.

Наприкінці заходу учасники приєднались до солодкого столу, який організував волонтер Товариства Червоного Хреста, на якому вже їх чекав самовар з солодощами де ще раз вони мали можливість поспілкуватися один з одним.

Група взаємодопомоги дала змогу сім’ям знайти внутрішні сили для реалізації своїх можливостей.