Новини

Скажімо наше тверде – НІ жорстокості й насиллю

c_100_100_16777215_00___images_20_09_17.jpgСпеціалістами Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) за підтримки Олешківської міської бібліотеки №3 ім. К.Г. Кудієвського та Новомаячківської селищної бібліотеки було проведено ряд заходів на тему: «Попередження та протидія насильства в сім’ї».

З метою підвищення обізнаності населення  надана  інформацію щодо визначення поняття насильства, його ознак та видів. Учасникам була надана корисна інформація про те,  як вберегтися від насилля та хто може його вчинити.

 Здивуванню спеціалістів було те, що більшість дорослих учасників семінару не знали про законодавчі та нормативно-правові акти, які захищають від насильства в сім’ї. Тому особлива увага приділялася  ознайомленню із нормативними актами  щодо встановлення відповідальності за вчинення насильства в сім'ї. Предметом дискусії  стало питання про необхідність створення Кризового центру для жертв насилля.

У ході заходів брало участь 21 особа. З них -13 дорослих та 9 дітей.

Учасниками заходу був емоційно сприйнятий соціальний ролик , який демонстрував , що завжди треба проявляти чуйність, співчуття та емпатію до оточуючих.

 Наприкінці  заходу Спеціалістами Центру буклети з інформацією щодо організацій та їх контактні телефони де завжди готові допомогти жертвам насилля в кількості 21 примірника.