Публічний звіт Олешківської РДА №15

На оздоровлення та відпочинок дітей Олешківського району влітку 2017 року з районного, міського та сільських бюджетів виділено кошти в сумі 1,213 млн. грн. Станом на 18 вересня 2017 року оздоровчими та відпочинковими послугами охоплено 4108 дітей віком від 7 до 17 років.

В літній період поточного року за кошти обласного бюджету у позаміських таборах оздоровлено 25 дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції.
В оздоровчий період поточного року з районного бюджету на 10-денний відпочинок 41 дитини пільгової категорії з інших регіонів України (Луганська, Донецька, Івано-Франківська область), згідно розподілу Херсонської обласної державної адміністрації додатково виділено кошти в розмірі 108,6 тис. грн.
Детальніше - у публічному звіті Олешківської РДА №15.