Зупини насильство – обери щасливе майбутнє

c_100_100_16777215_00___images_15_09_17.jpg12 вересня 2017 року Олешківським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було проведено акцію на базі кабінету планування сім'ї  Олешківської районної лікарні на тему: « Попередження та протидія насильству».

Основною метою акції було інформування населення щодо попередження та протидії домашнього насильства. Учасники акції дізналися що домашнє насильство - комплексний вид насильства. Це повторюваний зі збільшенням частоти цикл фізичного, словесного, емоційного, духовного та економічного приниження, залякування заради підтримки контролю над жертвою. Сімейне насильство - явище досить поширене в усьому світі і у всіх верствах населення.

У ході акції брало участь 20 чоловік серед яких були і медичні працівники.

Під час акції було розповсюджено буклети з інформацією яка завжди є актуальною для всіх верств населення.  Медичним працівникам були запропоновані пам’ятки ( виявлення насильства його ознаки, як почати розмову та інформація щодо місць де можуть допомогти жертвам насильства). Присутні дуже активно брали участь в акції та  обговорювали зі спеціалістами центру  проблему домашнього насильства.