Новини

Попередження та протидія насильства в сім’ї

c_100_100_16777215_00___images_14_09_17.jpg14 вересня 2017 року спеціалістами Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Цюрупинського центру зайнятості було проведено семінар на тему: «Попередження та протидія насильству».

         Головною метою семінару було розповісти населенню про види насильства та його ознаки. Слухачам була надана інформація щодо центрів які допомагають  людям які потрапили в подібну неприємну ситуацію. Адже сімейне насильство (насильство в сім'ї) -  використання фізичної, матеріальної, інтелектуальної (як у батьків над дітьми, так у чоловіка над дружиною), емоційної переваги проти інших членів сім'ї для поневолення людини.

У груповій зустрічі брало участь  18 осіб .

У ході семінару слухачі активно брали участь в обговоренні та наведені життєвих ситуацій стосовно жертв що через власний страх своєчасно не звертаються за допомогою.

Спеціалістами центру надали більш детальну інформацію про методи виявлення насильства, способів допомоги та підстав для вжиття заходів з попередження насильства всім'ї .