Новини

Відбулось відкрите тренування відділення веслування на байдарках і каное Олешківської ДЮСШ

c_100_100_16777215_00_http___sportforall.info_images_news__8491.jpg8 вересня 2017 року за ініціативи обласної державної адміністрації, з метою пропаганди фізичної культури та спорту, залучення учнівської молоді до занять веслувальними видами спорту на водноспортивній базі Олешківської дитячо-юнацької спортивної школи відбулося відкрите тренування з веслування на байдарках і каное.

Учні загальноосвітніх навчальних закладів м. Олешки протягом відкритого тренування ознайомилися з історією та спортивними здобутками школи, її спортивною базою, спробували свої сили на тренажерах.

До уваги школярів було запропоноване тренування провідних спортсменів відділення веслування на байдарках і каное під керівництвом тренера вищої категорії, майстра спорту СРСР  Миколи Іванова,  на якому відпрацьовувалися елементи естафети.

У заході взяли участь заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації Ірина Степанова та заступник директора з учбово-спортивної роботи Херсонської школи вищої спортивної майстерності Світлана Давидова.

Джерело: http://sportforall.info/news/idnews/8491