Семінар для умовно засуджених

c_100_100_16777215_00___images_17sl_4.jpgВ Цюрупинському центрі зайнятості в рамках співпраці з Південним Міжрегіональним Управлінням з Питань Виконання Кримінальних Покарань та відповідно узгодженого плану, 7 вересня  відбувся семінар «Загальні питання зайнятості населення та стан ринку праці» для умовно засуджених осіб.

Фахівець з профорієнтації Наталія Бондарева ознайомила слухачівз правовими аспектами послуг центру зайнятості населення та станом і перспективами регіонального ринку праці, а також переліком вакансій наявних в Цюрупинському РЦЗ, навчила самостійно шукати інформацію в Інформаційному залі, запропонувала бажаючим видати направлення для працевлаштування на підприємства району.

Для заохочення присутніх в одержанні професії, було надано інформацію щодо можливостей  навчання в Херсонському ЦПТО ДСЗза актуальними місцевому ринку праці професіями.

Роботу знайдуть ті, хто її шукає та бажають бути активними членами суспільства, фахівці служби зайнятості їм у цьому радо допоможуть.

Провідний фахівець

з профорієнтації

Цюрупинськогорайонного

центру зайнятості                                                                    Н.В.Бондарева