Проведено засідання координаційної ради у справах дітей районної державної адміністрації

c_100_100_16777215_00___images_1504100088_1504095971_81dfe46928df3fc62a5b787b9b57ffc3.jpg29 серпня 2017 року в Олешківській районній державній адміністрації відбулося чергове засідання координаційної ради у справах дітей районної державної адміністрації під головуванням Олени Валентинівни Кравченко – Скалозуб голови районної державної адміністрації. На порядок денний засідання було винесено 2 питання:

1. Про взаємодію служби у справах дітей районної державної адміністрації з Олешківським відділенням Новокаховського відділу поліції ГУНП України в Херсонській області щодо попередження дитячої безпритульності та бездоглядності серед дітей, захисту їх прав та інтересів.

2. Працевлаштування та соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які закінчили навчальні заклади у 2017 році.

За вищевказаними питаннями доповідали: Лушнікова Т.А.- начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації, заступник голови координаційної ради; Дехнич В.А.- старший інспектор з ювенальної превенції СПП Олешківського ВП Новокаховського відділу ГУНП в Херсонській області, майор поліції; Андрюк І.В.- заступник директора районного центру зайнятості; Кавун Ж.Г.- директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

За результатами розгляду даних питань були прийняті відповідні рішення.