Неприємна ситуація що склалася з твердими побудовими відходами

08 серпня 2017 року на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було заслухане питання про ситуацію, яка склалася з вивозом твердих побутових відходів в місті Олешки.  Комісія визнала, що в місті Олешки склалася критична ситуація з вивозом твердих побутових відходів, яка може перерости в надзвичайну.

Слід відмітити, що тижнем раніше районна державна адміністрація ініціювала та провела громадські слухання на тему «Екологія очима громади міста Олешки та проблеми їх розв’язання». Нажаль, голова міської ради не вбачає за потрібне брати участь в таких заходах. Також, як не вбачає за необхідне приймати участь в засіданнях  колегії районної державної адміністрації, членом, якої він є.

В той же час, міська рада не звернулася з жодним листом до районної державної адміністрації про надання допомоги чи підтримки з питань вивозу твердих побутових відходів.

У зв’язку з цим, районна державна адміністрація виносить дане питання на розгляд чергової колегії, яка відбудеться   22 серпня 2017 року. Планується заслухати виконком Олешківської міської ради про стан роботи з твердими побутовими відходами.

Хочеться вірити, що здоровий глузд переможе і голова міської ради не тільки доповість на колегії про ситуацію з вивозом  твердих побутових відходів, але й розповість про  конкретні заходи, які вживає міська рада щоб критична ситуація по вивозу ТПВ не переросла у надзвичайну.