Рекордний липень 2017: ОСББ скористалися "теплими кредитами" майже на 30 млн грн., що в 4 рази більше ніж у липні 2016 року

Влітку 2017 року ОСББ вразили своєю активністю та високим інтересом до енергоефективних заходів. Так у липні 86 ОСББ та ЖБК залучили "теплих кредитів" на суму 29,1 млн гривень. Це в 4 рази перевищує показник аналогічного періоду минулого року, коли ОСББ використали на енергоощадність лиши 7 млн гривень.

"Цього літа щомісяця маємо нові рекорди. Сума коштів, що ОСББ залучили у липні, у півтора рази більша, ніж у червні, коли банки видали "теплих кредитів" для ОСББ на 18,5 млн гривень", - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Як пояснив С.Савчук, таки шалений попит на "теплі кредити" з боку ОСББ означає одне: держава запропонувала дійсно ефективну програму стимулювання до енергоефективності, а ОСББ усвідомили всі її переваги. Це відшкодування половини і більше витрат при утепленні, зменшення комунальних рахунків вполовину і більше, підвищення комфорту у квартирах та багато іншого.

Сергій Савчук також відзначив, що за два роки дії програми "теплих кредитів" нею скористалися понад 1000 ОСББ та ЖБК з різних регіонів України. Вони отримали в державних банках більше 157 млн грн. на впровадження різних енергоефективних заходів: утеплення будинків, заміну вікон на енергоефективні, втановлення ІТП, модернізацію освітлення тощо.