Новини

Здійснення обстежень стосовно підтвердження права на призначення допомоги

c_100_100_16777215_00___images_coz_zaxict.jpgЗа І півріччя 2017 року головним державним соціальним інспектором управління соціального захисту населення Олешківської районної державної адміністрації з метою підтвердження права на призначення допомоги обстежено 99 сімей.

Зроблено 2 311 перевірок достовірності інформації про доходи та майновий стан отримувачів допомог та за їх результатами проведена робота з 131 особою по поверненню надміру нарахованих коштів. Сума повернутих до бюджету коштів складає 95 761 грн.. Також поп’ятьох особових справах подано позовні заяви до суду про стягнення з отримувача соціальної допомоги надміру виплачених державою коштів на суму 21 173 грн..
Нагадуємо, що в разі зміни обставин, які можуть вплинути на отримання державної соціальної допомоги (зміни складу осіб, які зареєстровані (фактично проживають), джерел доходу, придбання майна, товарів або оплати послуг на суму, що перевищує 10 прожиткових мінімумів), необхідно повідомляти управління соціального захисту населення у встановлений законодавством строк – 10 днів або протягом місяця. Суми державної допомоги, виплачені надміру внаслідок зловживань з боку громадян (у результаті подання документів із свідомо неправдивими відомостями, неподання відомостей про зміни у складі сім'ї, приховування обставин, які впливають на призначення і виплату державної допомоги тощо), стягуються згідно із законом.