Управління соціального захисту населення Олешківської районної державної адміністрації долучилось до Інтернет-порталу iGov

c_100_100_16777215_00___images_28_07_17.pngНа Херсонщині завдяки Інтернет-порталу iGov (www.igov.org.ua) триває впровадження цілого комплексу соціальних онлайн-сервісів, який включає 22 найбільш запитувані послуги соціального характеру. Серед них – отримання житлово-комунальної субсидії або інформації про її нарахування, призначення різного роду допомог, у тому числі при народженні дитини, інвалідам, малозабезпеченим сім’ям, на дітей одиноким матерям і на дітей-сиріт.

Відсьогодні вони стали доступними жителям Олешківського району, які тепер зможуть зручно та оперативно одержати через Інтернет необхідні державні послуги соціального характеру.
Волонтерський проект iGov покликаний перевести державні послуги в електронний формат, тим самим спростивши бюрократичні процедури та зменшивши корупційні ризики.