Звіт щодо кількості звернень до ЦНАПу станом на 01.08. 2017 року

c_100_100_16777215_00___images_08080808.jpg.pngЗ метою забезпечення надання адміністративних послуг у Олешківському районі працює Центр надання адміністративних послуг (далі ЦНАП), який знаходиться за адресою: м. Олешки вул. Гвардійська, 24.

У ЦНАПі адміністратори надають громадянам консультацію щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг, приймають документи, та видають готові результати замовлених послуг.

Через ЦНАП надається 51 адміністративна послуга. З початку 2017 року до Центру подали заяви 3759 громадянина, видано – 3759 результатів, надано консультацій — 3800.

Найбільш затребуваними серед населення послуги - відділу в Олешківському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області – 77 % від всієї кількості послуг, відділу з питань містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та житлово-комунального господарства Олешківської районної державної адміністрації  -20%, відділу економічного  розвитку та торгівлі райдержадміністрації – 2,5%), міграційної служби у Олешківському районі по наданню адмінпослуги з вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України при досягненні 25 і 45-річного віку –0,5%).   Адміністраторами відділу з початку 2017 року надано платні послуги , а саме

-1898  - надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу про земельну ділянку

- 35 –Державна реєстрація права власності на нерухоме майно_(інших речових прав) .

Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця з 08.00 до 15.00

Четвер з 09.00 до 20.00

Без перерви на обід

На офіційному веб-сайті районної державної адміністрації (http://khoda.gov.ua/cyurupinska-rajonna-derzhavna-administr…) розміщена інформація про діяльність Центру, графік роботи, контактні телефони, інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, які надаються в Центрі. На веб-сайті інформація постійно оновлюється та доповнюється з метою інформування громадян.

Консультаційна інформація про послуги надається особисто в Центрі або телефоном (05542) 2-17-68. Є можливість консультування за допомогою електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Перевага в наданні адміністративних послуг через Центр полягає в тому, що послуги надаються прозоро, відсутній контакт суб’єкта звернення з чиновником. Саме адміністратор, а не заявник, контролює терміни виконання послуги працівниками управлінь чи відділів

Начальник відділу з питань

надання адміністративних послуг                                             С.О.Балеско