Новини

ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ. Про це варто знати!

c_100_100_16777215_00___images_31_07_17.jpgСеред найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу. Прагнучи кращої долі, люди їдуть за кордон шукати добру роботу. Спритні ділки щороку використовують сотні таких шукачів.

В міжнародній системі Україна визначена як країна - постачальниця жінок. Саме громадянки України зараз складають значну частину живого «товару» на відкритих і таємних ринках Європи та Азії.

Негативний вплив від торгівлі людьми полягає ще й у поширенні венеричних захворювань, СНІДу, формуванні моральної деградації та відчуженості особистості, втрати родинних зв’язків, зруйнуванні суспільної моралі, небезпечному «звиканні» громадської свідомості до негативного явища, поширенні депресивних синдромів та суіцидальних тенденцій, зростанні агресивності та жорстокості.

Саме тому, з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему, спеціалістами центру  28 липня 2017 року проведено  інформаційний захід з відвідувачами жіночої консультації Олешківської районної лікарні.c_100_100_16777215_00___images_31_07_17_1.jpg

Багато людей знають про проблему торгівлі людьми - з повідомлень у пресі, соціальної реклами на телебаченні, білбордів... Але мало хто усвідомлює її масштаби, а тим більше може припустити, що це станеться саме з ним.

18 жінок, які приймали участь у заході у цей день, отримали поради та рекомендації спеціалістів  щодо запобігання торгівлі людьми. Розповсюджено буклети з адресами для зворотного зв'язку.

Наша країна плідно працює для запобігання торгівлею людьми. Але ми самі повинні бути уважними та обережними.

 

Начальник відділу соціальної роботи ОРЦ СССДМ                  І.Голубченко