Новини

Торгівля людьми у ХХІ сторіччі!

c_100_100_16777215_00___images_28_07_17.jpg27 липня 2017 року Олешківським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було проведено  семінар на базі Олешківського районного центру зайнятості на тему «Торгівля людьми у ХХІ сторіччі».

Основною метою заходу є поглиблення правових знань щодо прав та свобод людини та громадянина, надання комплексної інформації щодо явища торгівлі людьми та формування навиків безпечної поведінки за кордоном.

У груповій зустрічі брало участь  14 осіб яким надано інформаційні буклети «Стоп торгівлі людьми: практичні поради для молоді»; «Кожен постраждалий має право на допомогу».c_100_100_16777215_00___images_28_07_17_1.jpg

З учасниками обговорено життєві ситуації, з'ясовано ймовірні обставини й сучасні умови, які можуть спонукати до рабства та намагалися сформувати навички безпечної поведінки при виїзді за кордон у зв’язку з навчанням або працевлаштуванням.

Спеціалісти центру надали переконливі інформаційні повідомлення про тенета торговців людьми, організовано перегляд навчального фільму «Торгівля людьми у ХХІ сторіччі».

Своєчасна превентивна робота  дозволить мінімізувати скоєння злочинів у сфері торгівлі людьми та розвіяти рожеві міфи про за кордон у зв'язку з активною євроінтеграцією та водночас низьким економічним становищем в Україні.